Opsta bolnica Krusevac

RFZO

Lekarska komora Srbije

Srpsko lekarsko društvo

Komora medicinskih sestara i zdravstvenih tehničara Srbije

Komora biohemičara Srbije

Nacionalni vodiči dobre kliničke prakse

Stanje zdravlja
Konferencija Akreditacija zdravstvenih ustanova Srbije

U četvrtak, 30.03.2017. godine, u kruševačkom pozorištu održana je Kongerencija Akreditacija zdravstvenih ustanova Srbije u cilju unapređenja kvaliteta i bezbednosti, koju je organizovala Opšta bolnica Kruševac i Agencija za akreditaciju zdravstvenih ustanova Srbije. Konferenciji su prisustvovali predstavnici zdravstvenih ustanova centralne i zapadne Srbije svih nivoa zdravstvene zaštite i zdravstvene ustanove koje su u 2017. godini stekle sertifikate o akreditacijama, koje su im ovom prilikom uručene. Ispred Ministarstva zdravlja konferenciji je prisustvovao državni sekretar Dr Meho Mahmutović koji je sa direktorkom Opšte bolnice Prim. mr sc. Med. Vesnom Stević Gajić, predsednikom upravnog odbora Opšte bolnice Kruševac i predstavnicima lokalne uprave pozdravio sve prisutne.

Na Konferenciji su svoje prezentacije imali Direktor AZUS-a spec. ek. dr Vladimir Arsenović, Predstavljanje AZUS-a, Direktorka Opšte bolnice Kruševac - Prim.mr sc.med Vesna Stević Gajić, Prezentacija Dom zdravlja Kruševac, Prof. dr Slobodan Janković, Prezentacija Klinički centar Kragujevac, Direktor - Dr med. Rodoljub Živadinović, Prezentacija Dom zdravlja Aleksinac, Direktor - Dr Aleksandar Pajović, Prezentacija Dom zdravlja Čačak i Fakultet organizacionih nauka.

dscn3350.jpg

dscn3348.jpg